Oprava poplatkov za pracovné zošity 2023-2024

Skontrolujte si úhradu za pracovné zošity.

Oznam

Upozorňujem rodičov, že na základe zmeny organizácie materskej školy v priebehu septembra 2023 ( vytvorenie 4.triedy a následnému presúvaniu detí v triedach) je zmena v štruktúre používaných pracovných zošitov. Skontrolujte si, prosím, úhrady a doplaťte rozdiel.

V 1. triede sme všetkým deťom nanovo objednali jednotný pracovný zošit v sume 1,50 €. Úhrada pre všetky deti je potrebná.

Pracovné zošity objednané podľa zoznamov detí v 1.triede na začiatku školského roka v sume 4,50 € ( 3 kusy) vám budú vrátené ( sú určené pre 4-5 ročné deti, môžete ich perspektivne použiť doma; pre MŠ sú v budúcom školskom roku nepoužiteľné, pretože každoročne sa edície inovujú). Prosím aj  o túto úhradu a ústretovosť v riešení tejto situácie.

Pracovné zošity:  1.trieda : 1,50 €

2.trieda: 4,50 €

3.trieda : 6,00 €

4.trieda : 6,00 €

Ďakujem za porozumenie.

Mgr.Monika Jankovičová – riaditeľka školy

Dátum vloženia: 4. 10. 2023 13:00
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 10. 2023 13:11

Meniny má Lesana, Gothard, Pius, Lesia, Pia, Toska

Zajtra má meniny Hermína, Ovídius, Radivoj, Tankréd, Elfrída, Frída, Herina, Mineta

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Pranostika na akt. mesiac

Na Krížové dni sadená fazuľa bude mať veľa strukov.